Logo
BezpłatneSzkolenie.pl
O nas

Jesteśmy trenerami - praktykami w biznesie. Prowadzimy szkolenia tylko w obszarach, które znamy nie tylko z literatury, ale przede wszystkim z własnych doświadczeń zawodowych. Pracowaliśmy na stanowiskach handlowych i menedżerskich zarówno w prywatnych firmach jak i korporacjach. obecnie prowadzimy również własne przedsiębiorstwa.

Prowadzimy szkolenia od 17 lat. Praca na sali szkoleniowej jest naszą pasją. Obserwowanie i moderowanie procesów, inicjowanie przemian wśród uczestników daje nam satysfakcję zawodową.

Wiktor Wojciechowski

Wiktor Wojciechowski

Jacek Gruchelski

Jacek Gruchelski

Jestem trenerem rozwoju osobistego, coachem, mentorem, doradcą, audytorem ISO.

Od 18 lat prowadzę szkolenia, coaching oraz doradzam firmom i instytucjom. W czasie tych 18 lat zrealizowałem ponad 1800 dni szkoleniowych, 420 dni coachingu i 350 dni doradztwa.

Praca z ludźmi to przede wszystkim moja pasja. Dzielenie się wiedzą, pomaganie w realizacji celów, zwiększanie efektywności osobistej to zajęcia, które sprawiają mi ogromną radość. Największym wynagrodzeniem jest dla mnie zadowolenie klientów.

Prowadzę różnorodne szkolenia i projekty rozwojowe. Niezależnie od wielkości szkolenia, coachingu czy doradztwa do każdego przygotowuję się bardzo rzetelnie. Poznaję potrzeby klienta, opracowuję program szkolenia oraz inne działania. W efekcie powstaje ściśle dopasowane narzędzie do potrzeb klienta.

Moje praktyczne doświadczenie menedżerskie, handlowe, negocjacyjne pozwala mi dzielić się wiedzą praktyczną popartą wieloma przykładami. Szkolenia prowadzę metodami aktywnymi oznacza to, że ponad 80 % czasu zajęć to różnorodne gry, ćwiczenia, filmy, dyskusje. Każda aktywność jest potem omówiona i przełożone są wnioski na realną pracę.

 

Pod poniższym linkiem znajdują się moje referencje od uczestników szkoleń.

https://www.goldenline.pl/wiktor-wojciechowski/

 

 

 

Jestem trenerem z praktycznym przygotowaniem. W trakcie ponad 20-letniej kariery zawodowej zajmowałem stanowiska handlowe: Merchandiser, Przedstawiciel Handlowy, Regionalny Kierownik Sprzedaży, National Sales Representative, Agent Ubezpieczeniowy, Unit Manager, Dyrektor Regionalny w międzynarodowych koncernach z branży FMCG i ubezpieczeniowej (Coca-Cola, CPC Amino, Gillette, 3M, Norwich Union, Generali).

Od ponad 15 lat prowadzę szkolenia, początkowo dla swoich zespołów sprzedażowych, którymi kierowałem, a następnie jako konsultant w firmie szkoleniowej. Ukończyłem różnorodne kursy i szkolenia w tym trenerskie, handlowe, negocjacyjne, NLP oraz komputerowe.

Od 2007 roku prowadzę szkolenia w ramach projektów EFS. Specjalizuję się w szkoleniach: asertywność, sprzedaż bezpośrednia, sprzedaż aktywna i b2b, obsługa klienta w punkcie sprzedaży detalicznej, obsługa klienta w urzędzie, zarządzanie sobą w czasie, współpraca z klientami VIP, szkolenia produktowe, negocjacje, wystąpienia publiczne, planowanie pracy handlowca, kierowanie zespołami sprzedażowymi, MS Office, tworzenie stron w CMS Joomla, pozycjonowanie stron www.

Prowadziłem szkolenia dla firm handlowych oraz dla sektora publicznego

 

Szkolenia

www.bezplatneszkolenia.waw.pl  |  wszystkie prawa zastrzeżone  |  wykonanie: i-creator.eu

Znajdź szkolenie